Rodinné a párové focení


Autentické fotografie plné emocí


Párové, zásnubní, předsvatební, těhotenské, rodinné,... Pomůžu vám zachytit všechny tyto důležité milníky na vaší společné cestě. To je totiž to, co fotím nejraději: lásku, štěstí, emoce, zkrátka a jednoduše - ŽIVOT. 

Nejraději fotím brzy ráno nebo vpodvečer, kdy je denní světlo nejměkčí a dodá fotografiím nezaměnitelnou atmosféru. Jdu cestou přirozenosti. Fotím vaše doteky, úsměv a rodinnou atmosféru. Fotím vás takové, jací jste.

Rodinné a párové focení nejčastěji probíhá venku v okolí Brna, Rosic, Náměště nad Oslavou a Ivančic. Nebo také ve fotoateliéru v Rosicích u Brna.


Lifestylový rodinný portrét

 • cca 1 hodina focení venku nebo u vás doma
 • focení ve fotoateliéru v Rosicích + 650 Kč pronájem na hodinu
 • 12 upravených fotografií v digitální podobě v plném rozlišení pro tisk
 • některé fotografie také v černobílé variantě
 • výběr a předání fotografií přes online galerii
 • doba dodání fotografií 2 týdny
 • doprava do 15 km v ceně
 • každá další fotografie + 150 Kč

2.200 Kč


Lifestylová rodinná reportáž

 •  1.5 až 2 hodiny focení venku nebo u vás doma
 • 25 upravených fotografií v digitální podobě v plném rozlišení pro tisk
 • některé fotografie také v černobíle variantě
 • výběr a předání fotografií přes online galerii
 • doba dodání fotografií 2 týdny
 • doprava do 15 km v ceně
 • každá další fotografie + 150 Kč

3.500 Kč 

***
Fotky nad rámec balíčků + 150 Kč/foto.
Tištěné fotky nejsou součástí.
Doprava nad rámec + 8 Kč/km.
Ceny jsou platné k 1.7.2023

Časté dotazy

Jak se na focení objednat?

Objednat na focení se můžete přes poptávkový formulář, nebo na tel. 724 760 584. V případě vyplnění formuláře se Vám ozvu do druhého dne telefonicky nazpět a vybereme spolu vhodný termín focení. 

Kde focení probíhá?

Fotím u Vás doma, venku, nebo ve fotoateliéru v Rosicích u Brna. V případě venkovního focení mám v okolí Rosic vytipovaná místa, kam ráda chodím fotit. Pokud ale máte nějakou oblíbenou lokalitu, lesní cestu, louku, ovocný sad, zámeckou zahradu... kam rádi chodíte s partnerem nebo rodinou na procházku, ráda se Vašemu přání přizpůsobím. A pokud nemáte jasno, nevadí. Společně nějaké fotogenické místo ve Vašem okolí vybereme.

Jak vypadá focení venku?
Pokud fotíme venku, jdeme na procházku do vybrané lokality. Nejraději fotím při západu slunce, kdy je světlo měkké a působí teplejším a lichotivějším dojmem. Pokud ale máte dítě, které bývá v podvečerních hodinách unavené a focení by pro něj bylo vyčerpávající, určitě není problém domluvit focení na dřívější hodinu. Pro malé děti také určitě nezapomeňte vzít oblíbenou hračku nebo nějakou dobrůtku. Nestresujte se, pokud zrovna Vaše dítě nemá dobrou náladu a focení neprobíhá podle Vašich představ. Pokud nepůjde vše hladce, lze přesunout focení na jindy. Stejně tak jako v případě, že není zrovna nejpřívětivější počasí. 


Proč se nechat vyfotit u nás doma?
Velikou výhodou je možnost realizovat focení i za nepříznivého počasí. Také děti se ve známém prostředí cítí pohodlněji, jsou jsi více jisté a i ty stydlivější lépe spolupracují. Za vhodného počasí lze tento typ focení případně zkombinovat také s focením u Vás na zahradě. Výbornou příležitostí k focení v pohodlí Vašeho domova je focení čerstvě narozených miminek. Více o newborn fotografii zde

Jaké máme zvolit oblečení?

Barvy Vašeho oblečení hrají velice důležitou roli v tom, jak bude výsledná fotografie vypadat. Pokud tápete a nevíte od čeho se odpíchnout, doporučuji držet se jednoduchého pravidla: nejdříve volí outfit žena, k ní pak ladí oblečení partner/zbytek rodiny. Na ženách vypadají fotogenicky dlouhé šaty. Pokud to ale není Váš styl, doporučuji obléknout se tak, abyste se cítila pohodlně. Více tipů naleznete v tomto článku.


Dostanu také neupravené fotografie?
Neupravené fotografie neposkytuji. Na všech mnou dodaných fotografiích, i těch náhledových, jsou provedené základní úpravy jako je ořez, jas, kontrast, barevné ladění.

Budete fotografie zveřejňovat?
Vybrané fotografie ráda použiji za účelem propagace mojí práce zde na webových stránkách nebo sociálních sítích. Pokud si nepřejete, abych Vaše fotografie zveřejňovala, upozorněte mne prosím předem. 


Můžu u Vás objednat dárkový poukaz?
Ano, v mojí nabídce také naleznete dárkové poukazy na jakýkoliv typ focení. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Našli jste dopovědi na všechny Vaše dotazy, nebo je zde ještě něco dalšího s čím Vám můžu poradit? Pokud ano, neváhejte se na mě obrátit :)