RODINNÁ A PÁROVÁ FOTOGRAFIE

Autentické fotografie plné emocí

Když za mnou přijdou klienti na focení, obvykle uvádí jako důvod proč si mě vybrali to, že jsou moje fotky přirozené, nestrojené, opravdové, autentické. Že je vidět, že to chci dělat jinak. A já jsem za to moc ráda, protože přesně o tohle mi jde.

Focením vás provedu od začátku až do konce tak, abyste si je užili a výsledné fotografie vám byly krásnou a autentickou vzpomínkou na společně strávené chvíle.

Nejraději fotím venku buď brzy ráno nebo vpodvečer, kdy je denní světlo nejměkčí a dodá fotografiím nezaměnitelnou atmosféru. Jdu cestou přirozenosti. Fotím vaše doteky, opravdový úsměv a rodinnou atmosféru. Fotím vás takové, jací jste. 

Pro vaše rodinná focení můžeme využít také ateliér v Rosicích u Brna.

Vaše první společné chvíle s novorozeným miminkem

Narození miminka je výjimečný okamžik, stejně tak jako prvních pár společných dní strávených po narození doma. To jsou ty dny, kdy jste rádi zavrtaní v peřinách a věnujete se jen sami sobě navzájem. Jste možná vyčerpaní, ale šťastní jako ještě nikdy v životě. A právě to jsou ty chvíle, které pro vás ráda zvěčním navždy. Miminka většinou fotím v domácím prostředí do 2-3 týdnů od narození.

Párové focení pro všechny zamilované dvojice

Párové nebo předsvatební focení v uvolněné atmosféře a bez pózování.  Mým cílem je zachytit pouto mezi vámi a uvolnit vás tak, abyste se cítili dobře a focení vás opravdu bavilo

Co říkají klienti po focení?

"My spolu už párkrát fotily a z fotek jsem vždycky nadšená!"


"Focení se Soňou je naprosto úžasné - uvolněná a pohodová atmosféra, nenucené a přirozené focení portrétů i rodinných fotografií. 

My spolu už párkrát fotily a z fotek jsem vždycky nadšena! Umí si pohrát se světlem a zachytit krásné momentky. 

I našeho 3letého rošťáka strhla, ten se ze začátku nechtěl vůbec fotit a ke konci jsme ho nemohli odtrhnout od foťáku jak chtěl tetě pořád "pózovat."


Pavla

"Velká spokojenost. Z výsledných fotek máme velikou radost....můžu jen doporučit."


"Celý průběh focení naší pětičlenné rodiny byl příjemný a máme z něj přirozené, profi fotky s krásným světlem. Velká spokojenost.
Při focení s paní Štroblovou jsme se různě procházeli, brali děti do náruče a vznikaly z toho opravdové momentky. Jen profesionálně pořízené, což je na výsledku znát.
Paní fotografka nám jen občas navrhla, co bychom mohli dělat, jinak prostě využívala situací, co přirozeně vznikaly. Taky se dobře vypořádala s chaosem, který nás provází, kamkoli se s našimi třemi kluky (3 roky, 1 rok a 1 rok) vydáme. :)

Z výsledných fotek máme velikou radost a najdeme mezi nimi jak klasické rodinné, tak i fotografie zachycující různé detaily a emoce. Můžu jen doporučit."


Zuzka 

"Soňa umí vykouzlit přirozenou atmosféru. Jsme moc spokojení."


"Focení jsme si úžasně užili, byla to zábava

Soňa umí vykouzlit přirozenou a uvolněnou atmosféru. 

Těším se s Vojtíškem a Šarlotkou na další focení. Jsme moc spokojení☺️❤️"


Šárka

CENOVÉ BALÍČKY


   lifestyle MINI

 • 30 minut focení
 • 10 upravených fotografií
 • dodání do 2 týdnů
 • vlastní online galerie
 • sleva na tisk fotografií
 • doprava do 10 km zdarma
 2.500 Kč   lifestyle PŘÍBĚH

 • 1 hodina focení 
 • 20 upravených fotografií 
 • dodání do 2 týdnů
 • vlastní online galerie
 • sleva na tisk fotografií
 • doprava do 20 km zdarma
 3.500 Kč   lifestyle REPORTÁŽ

 • 1,5 - 2 hodiny focení
 • 30 upravených fotografií
 • dodání do 2 týdnů
 • vlastní online galerie
 • sleva na tisk fotografií
 • doprava do 30 km zdarma
   5.000 Kč


   lifestyle MAMINKA (2 focení se slevou)

 • 30 minut těhotenské focení venku + 1 hodina newborn u vás doma
 • 10 + 20 upravených fotografií
 • dodání do 2 týdnů
 • vlastní online galerie
 • sleva na tisk fotografií
 • doprava do 30 km zdarma
 5.500 KčDÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete někomu blízkému udělat radost a darovat zážitek?

 

 • předání poukazu v tištěné nebo v elektronické podobě
 • platnost poukazu 1 rok od vystavení
 • cena dle zvoleného balíčku

*délka focení v ateliéru je 1 hodina
*každá další fotografie nad rámec vybraného balíčku +150 Kč

*doprava nad rámec vybraného balíčku +8 Kč/Km

ČASTÉ DOTAZY

Jak se na focení objednat?

Objednat na focení se můžete přes poptávkový formulář, nebo na tel. 724 760 584. V případě vyplnění formuláře se Vám ozvu do druhého dne nazpět a vybereme spolu vhodný termín a konkrétní místo focení.


Kde focení probíhá?

Fotím u vás doma, venku, nebo ve fotoateliéru v Rosicích u Brna. V případě venkovního focení mám v okolí Rosic svá oblíbená místa, kam ráda chodím fotit. 


Co si máme obléct na sebe?

Po domluvě termínu zasílám emailem podrobného 20ti stránkového průvodce, ve kterém naleznete vše co potřebujete před focením vědět a také tipy ke sladění šatníku celé rodiny. Nebojte se, že bych vás v tom nechala. Můžeme si také zavolat nebo napsat a cokoliv, co bude potřeba, zkonzultovat :)


Jak vypadá focení venku?

Pokud fotíme venku, jdeme na procházku do vybrané lokality. Nejraději fotím při západu slunce, kdy je světlo měkké a působí teplejším a lichotivějším dojmem. Pokud by za běžných okolností vaše dítě už spalo, nebojte se, že bychom focení nezvládli. Jen je potřeba počítat s tím, že může být druhý den trošku unavené. Pro děti také určitě nezapomeňte vzít oblíbenou hračku nebo nějakou dobrůtku. 


Proč se nechat vyfotit u nás doma?

Velikou výhodou je možnost realizovat focení i za nepříznivého počasí. Také děti se ve známém prostředí cítí pohodlněji, jsou jsi více jisté a i ty stydlivější lépe spolupracují. Za vhodného počasí lze tento typ focení případně zkombinovat také s focením u Vás na zahradě. Výbornou příležitostí k focení v pohodlí Vašeho domova je focení čerstvě narozených miminek. 


Dostanu také neupravené fotografie?

Neupravené fotografie neposkytuji. Na všech mnou dodaných fotografiích, i těch náhledových, jsou provedené základní úpravy jako je ořez, jas, kontrast, barevné ladění.


Dostanu fotografie také vytištěné?

Tisk fotografií nezajišťuji. Jednoduše proto, že chci předejít případnému komunikačnímu šumu ohledně formátu a množství tištěných fotografií. Určitě byste ale měli možnost si vaše fotografie vytisknout a proto vaše fotografie nahrávám do vaší soukromé online galerie, ze které si fotografie nejen stahujete do počítače, ale zasíláte také sami do tisku. Zajímá vás jak to funguje? Připravila jsem pro vás jednoduché instruktážní video.


Budete fotografie zveřejňovat?

Vybrané fotografie ráda použiji za účelem propagace mojí práce zde na webových stránkách nebo sociálních sítích. Pokud si nepřejete, abych Vaše fotografie zveřejňovala, upozorněte mne prosím předem. 


Můžu u Vás objednat dárkový poukaz?

Ano, v mojí nabídce také naleznete dárkové poukazy na jakýkoliv typ focení. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.