V tuto chvíli jsou všechny termíny na akci rezervovány. Pokud mi zašlete poptávku, domluvíme spolu jiný termín na klasické rodinné focení. 

Vánoční rodinné mini focení

Tematické vánoční fotografie by rozhodně neměly chybět v žádném rodinném fotoalbu! 

 

Pro koho je tematické focení vhodné?

Fotit můžeme dle vašich přání - rodinu, těhotenské bříško, párové, pouze děti...


Na co se můžete těšit?

Focení bude probíhat v blízkém okolí Rosic, v lokalitě s dostatkem jehličnatých stromů a ponese se v duchu lifestyle. Bude pro vás přichystaná také decentní vánoční scéna. Přece jenom by to bez světýlek, zdobení stromečku, adventního věnce, jmelí a dárečků nebyly ty pravé Vánoce. Díky tomu zachytíme vaši jedinečnou rodinnou atmosféru a vzniknou fotografie, které vypovídají o tom, jací doopravdy jste. Fotografie budou vám a vašim nejbližším krásnou vzpomínkou na společně strávené chvíle. 30 minut focení

8 upravených fotografií v plném rozlišení pro tisk dle vašeho výběru

stylingové poradenství - co na sebe, aby byly vaše fotky vyladěné

předání fotografií přes online galerii, ze které si je pošlete rovnou do tisku

1.350 Kč
 

Je možné vybrat více fotografií. Každá další fotografie je +150 Kč.

Platí se po focení a po výběru fotografií k úpravě, převodem na bankovní účet.

Fotografie k výběru zasílám nejpozději do 3 pracovních dní. Upravené fotografie dostanete nejpozději 14 dní od výběru a uhrazení fotografií přes online galerii, ze které budete moct přímo objednat tisk vašich fotografií, výrobu fotokalendářů, leporel, atd.

*** tisk není zahrnut v ceně výše


Takhle mohou vypadat také vaše vánoční rodinné portréty...

Co o mně říkají klienti po focení?

Celý průběh focení naší pětičlenné rodiny byl příjemný a máme z něj přirozené, profi fotky s krásným světlem. Velká spokojenost.
Při focení s paní Štroblovou jsme se různě procházeli, brali děti do náruče a vznikaly z toho opravdové momentky. Jen profesionálně pořízené, což je na výsledku znát.
Paní fotografka nám jen občas navrhla, co bychom mohli dělat, jinak prostě využívala situací, co přirozeně vznikaly. Taky se dobře vypořádala s chaosem, který nás provází, kamkoli se s našimi třemi kluky (3 roky, 1 rok a 1 rok) vydáme. :)Z výsledných fotek máme velikou radost a najdeme mezi nimi jak klasické rodinné, tak i fotografie zachycující různé detaily a emoce. Můžu jen doporučit.

Zuzka

rodinné focení

Jestli hledáte fotografku, která vám udělá přirozené fotky bez nějakých strojených póz a strnulých výrazů, Soňa je ta pravá.

Vše, od komunikace, hledání vhodného místa a finálních fotek, bylo v nejlepším pořádku. Focení samotné bylo velmi příjemné a nenucené.

Obzvlášť oceňuji, že Soňa dokázala trpělivě a s úsměvem pracovat s akčním dítětem a dostali jsme spoustu krásných fotek, i když jsme vlastně byli většinu času v pohybu. Děkuji a upřímně doporučuji.

Iva

rodinné focení

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Stejně tak jako v případě, že vám žádný z níže vypsaných termínů nevyhovuje.

Budu se na vás a vaše rodiny těšit :)

S.

Svůj termín si pohodlně zarezervujte v kalendáři níže. Potvrzení rezervace s podrobnějšími informacemi a tipy co na sebe zašlu zájemcům e-mailem.

Vzniklé fotografie ráda použiji za účelem prezentace na mém webu a sociálních sítích. Pokud si nepřejete vaše fotografie uveřejňovat, informujte mě prosím o této skutečnosti předem. Děkuji.

Fotogalerie z předešlých focení