V tuto chvíli jsou všechny termíny na akci rezervovány. Pokud mi zašlete poptávku, domluvíme spolu jiný termín na klasické rodinné focení. 


Podzimní rodinné mini focení

Tematické focení v podzimem zabarvené krajině by rozhodně nemělo chybět v žádném rodinném fotoalbu!

Pro koho je tematické focení vhodné?

Fotit můžeme dle vašich přání - rodinu, těhotenské bříško, párové, pouze děti...

Na co se můžete těšit?

Focení bude probíhat ve dvou lokalitách s dostatkem listnatých stromů, které Vašim fotografiím dodají jedinečnou atmosféru. Focení bude laděné do mého oblíbeného lifestyle stylu, bez fotokoutku a aranžovaných dekorací. Díky tomu zachytíme vaši jedinečnou rodinnou atmosféru a vzniknou fotografie, které vypovídají o tom, jací doopravdy jste. Fotografie vám budou krásnou vzpomínkou na společně strávené rodinné chvíle.


Doba focení: 30 minut, 8 upravených fotografií v plném rozlišení pro tisk dle vašeho výběru

Cena: 1.100 Kč

Je možné vybrat více fotografií. Každá další fotografie je +150 Kč.

Upravené fotografie odesílám nejpozději 14 dní od výběru a uhrazení fotografií.

Co o mně říkají klienti po focení?

Jestli hledáte fotografku, která vám udělá přirozené fotky bez nějakých strojených póz a strnulých výrazů, Soňa je ta pravá.

Vše, od komunikace, hledání vhodného místa a finálních fotek, bylo v nejlepším pořádku. Focení samotné bylo velmi příjemné a nenucené.

Obzvlášť oceňuji, že Soňa dokázala trpělivě a s úsměvem pracovat s akčním dítětem a dostali jsme spoustu krásných fotek, i když jsme vlastně byli většinu času v pohybu. Děkuji a upřímně doporučuji.

Iva

rodinné focení

Focení se Soňou je naprosto úžasné - uvolněná a pohodová atmosféra, nenucené a přirozené focení portrétů i rodinných fotografií. My spolu už párkrát fotily a z fotek jsem vždycky nadšena! Umí si pohrát se světlem a zachytit krásné momentky. I našeho 3letého rošťáka strhla, ten se ze začátku nechtěl vůbec fotit a ke konci jsme ho nemohli odtrhnout od foťáku jak chtěl "tetě" pořád pózovat.

Pavla

rodinné focení

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Stejně tak jako v případě, že vám žádný z níže vypsaných termínů nevyhovuje.

Budu se na vás a vaše rodiny těšit :)

S.

Svůj termín si pohodlně zarezervujte v kalendáři níže. Potvrzení rezervace s podrobnějšími informacemi zašlu zájemcům e-mailem.

V tuto chvíli jsou všechny termíny obsazené.

Vzniklé fotografie ráda použiji za účelem prezentace na mém webu a sociálních sítích. Pokud si nepřejete vaše fotografie uveřejňovat, informujte mě prosím o této skutečnosti předem. Děkuji.

Takhle mohou vypadat také vaše fotografie