BEAUTY DAY - unikátní den ženské krásy

27.06.2023

autor: Soňa Štroblová

Zrodila se myšlenka a skvělý nápad mojí kamarádky a majitelky relaxačního a kosmetického salónu Květ života, Heleny Novotné, uspořádat pro ženy speciální pečující a zkrášlující akci, ze které si odnesou domů nejen krásný zážitek, ale také fotografie. Daly jsme hlavy dohromady a vytvořily pro ženy koncept BEAUTY DAY, který tento záměr zcela naplnil. 

3 hodiny relaxu, krásy a portrétního focení...

...a to vše v jeden den. 

  • Klientkám bylo poskytnuto speciální anti-age ošetření 100% bio kosmetikou Inlight.
  • Po relaxu na lehátku následoval čas s vizážistkou, která ženám doporučila vhodnou dekorativní kosmetiku i s tipy na rychlé denní líčení a následně také vhodně nalíčila pro profi focení. 
  • Po nalíčení jsme s ženami konzultovaly vhodný outfit a pak se vrhly na samotné portrétní focení. Jen jedna účastnice měla předchozí zkušenost s profi focením, ale zvládly to  bravurně všechny a podle jejich slov si to užily. A o to nám šlo především!

Komentář paní Dáši k akci:

"Moc děkuji Soňa Štroblová - fotografka, za krásně strávené odpoledne Beauty day, úžasná žena a fotografka. Bez líčení by to nebylo ono, také velké díky relaxacnisalon.cz @helcanovotna super relax a líčení DĚKUJI ♥"

Škoda, že ta úžasná energie, která celý den panovala, lze jen těžko slovy nebo obrazem popsat. Přesto doporučuji prohlédnout fotogalerii a videa z proběhlé akce. 

No a protože se ženám tento koncept velmi líbil, rozhodly jsme se v termínech 14. 10. a 15. 10. uspořádat BEAUTY DAYS znovu. A už teď se na ně moc těšíme! Více podrobností najdete zde

Pěkný den ♥

S.

Pokud máte zájem o portrétní focení mimo tuto speciální akci, podrobnosti naleznete zde a nebo si rovnou napište o svůj termín.