JARNÍ RODINNÉ MINI FOCENÍ V ATELIÉRU

 Jarní fotografie by rozhodně neměly chybět ve vašem fotoalbu!

Pro koho je focení vhodné?

Fotit můžeme dle vašich přání...rodinu, těhotenské bříško, párové fotografie.

Na co se můžete těšit?

Mini focení bude probíhat pouze ve dvou termínech (2.3. a 9.3.) v prostorách krásného a velmi vkusně dekorovaného fotoateliéru v Rosicích u Brna. Budou pro vás nachystané dvě scény - květinová a boho. Focení se ponese v mém oblíbeném lifestyle duchu. Díky tomu vzniknou jedinečné fotografie, které vypovídají o tom, jací doopravdy jste. 


BALÍČEK MINI obsahuje: 

  • 30 minut focení
  • pronájem fotoateliéru
  • 10 upravených fotografií v digitální podobě v plném rozlišení pro tisk
  • některé vámi vybrané fotografie také v černobílé variantě
  • stylingové poradenství (co na sebe, aby byly vaše fotky ještě vyladěnější)
  • vlastní online galerii s možností tisku
  • dodání finálních fotografií do 2 týdnů od nafocení
  • pdf průvodce, který vás na vaše focení připraví

2.200 Kč

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Stejně tak jako v případě, že vám žádný z vypsaných termínů nevyhovuje. Ve fotoateliéru fotím klasická hodinová focení v průběhu celého roku.

Svůj termín si pohodlně zarezervujte v kalendáři níže. 

Už se na vás a vaše rodiny moc těším!

Vzniklé fotografie ráda použiji za účelem prezentace na mém webu a sociálních sítích. Pokud si nepřejete vaše fotografie uveřejňovat, informujte mě prosím o této skutečnosti předem do poznámky k rezervaci. Děkuji.

Co mi říkají klienti po focení?

Ahoj Soni, chtěl jsem ti napsat a poděkovat, protože fotky jsou naprosto skvělý!!! Udělaly nám fakt velkou radost! Vůbec nerozumím tomu, jak se Ti z toho podařilo něco takovýho vytvořit, protože spolupráce Sárinky nebyla úplně příkladná :D a přesto tam má tolik nádherných fotek! Mockrát děkujeme a klobouk dolů před Tebou, opravdu nádhera ❤️
Mirek s rodinou


Jestli hledáte fotografku, která vám udělá přirozené fotky bez nějakých strojených póz a strnulých výrazů, Soňa je ta pravá.

Vše, od komunikace, hledání vhodného místa a finálních fotek, bylo v nejlepším pořádku. Focení samotné bylo velmi příjemné a nenucené.

Obzvlášť oceňuji, že Soňa dokázala trpělivě a s úsměvem pracovat s akčním dítětem a dostali jsme spoustu krásných fotek, i když jsme vlastně byli většinu času v pohybu. Děkuji a upřímně doporučuji.
Iva s rodinou

TAKHLE MOHOU VYPADAT TAKÉ VAŠE RODINNÉ PORTRÉTY