Newborn - focení novorozených miminek


Vaše první společné chvíle


Narození miminka je výjimečný okamžik, stejně tak jako prvních pár společných dní strávených po narození doma. To jsou ty dny, kdy jste rádi zavrtaní v peřinách a věnujete se jen sami sobě navzájem. Jste možná vyčerpaní, ale šťastní jako ještě nikdy v životě. A právě to jsou ty chvíle, které pro Vás ráda zvěčním navždy. 

Newborn focení nejčastěji probíhá u Vás doma, nebo ve fotoateliéru v Rosicích u Brna.  


Newborn reportáž

  • 1.5 až 2 hodiny focení u vás doma (kratší čas focení ze zkušenosti nedoporučuji, jelikož v průběhu focení miminko také krmíte, přebalujete, utěšujete, uspáváte :)
  • 20 upravených fotografií v digitální podobě v plném rozlišení pro tisk
  • některé fotografie také v černobíle variantě
  • předání fotografií přes online galerii
  • doba dodání fotografií 2 týdny
  • doprava do 15 km v ceně
  • každá další fotografie + 150 Kč

2.800 Kč
 


***
Fotografie nad rámec balíčku + 150 Kč/foto.
Cena nezahrnuje pronájem fotoateliéru.
Tištěné fotky nejsou součástí.
Doprava nad rámec + 8 Kč/km.
Ceny jsou platné k 1.7.2023

Takhle mohou vypadat také vaše fotografie...

Časté dotazy

Jak se na focení objednat?

Objednat na focení se můžete přes poptávkový formulář, nebo na tel. 724 760 584. V případě vyplnění formuláře se Vám ozvu do druhého dne telefonicky nazpět a vybereme spolu vhodný termín focení. 

Kdy se nechat vyfotit?

Nejvhodnější dobou pro focení s Vaším miminkem je max. do 3 týdnů po narození. Miminko je ještě hodně spavé a focení bude klidnější. Objednat na focení se můžete až po porodu. Vždy si ve svém kalendáři nechávám na newborn focení prostor, tak abych Vám mohla nabídnout co nejbližší termín.


Kde focení probíhá?

Miminka fotím v pohodlí Vašeho domova, ve Vaší náruči. Nebo také ve fotoateliéru v Rosicích u Brna.


Jak focení probíhá?

Miminka fotím formou reportáže. Fotím Vaše první společné chvíle v pohodlí Vašeho domova takové, jaké opravdu byly. V průběhu celého focení pořizuji také fotografie z provozu Vaší domácnosti, tzn. přebalování, krmení, mazlení, uspávání. 


Jaké máme zvolit oblečení?

Barvy Vašeho oblečení hrají velice důležitou roli v tom, jak bude výsledná fotografie vypadat. Pokud tápete a nevíte od čeho se odpíchnout, doporučuji držet se jednoduchého pravidla: nejdříve volí outfit žena, k ní pak ladí oblečení partner/zbytek rodiny. Na ženách vypadají fotogenicky dlouhé šaty. Pokud to ale není Váš styl, doporučuji obléknout se tak, abyste se cítila pohodlně. Více tipů naleznete v tomto článku.


Dostanu také neupravené fotografie?
Neupravené fotografie neposkytuji. Na všech mnou dodaných fotografiích, i těch náhledových, jsou provedené základní úpravy jako je ořez, jas, kontrast, barevné ladění.

Budete fotografie zveřejňovat?
Vybrané fotografie ráda použiji za účelem propagace mojí práce zde na webových stránkách nebo sociálních sítích. Pokud si nepřejete, abych Vaše fotografie zveřejňovala, upozorněte mne prosím předem. 


Můžu u Vás objednat dárkový poukaz?
Ano, v mojí nabídce také naleznete dárkové poukazy na jakýkoliv typ focení. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Našli jste dopovědi na všechny Vaše dotazy, nebo je zde ještě něco dalšího s čím Vám můžu poradit? Pokud ano, neváhejte se na mě obrátit :)